close
شما اینجا هستید: اندروید > بازی > اکشن

افزایش فالوئر لایک و کامنت رایگان اینستاگرام برای اندروید

arrow
بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام
adsimage

تحلیل و برسی

Dungeon Hunter 5 v3.5.0h دانلود بازی شکارچی سیاهچال 5 برای اندروید

از معروف ترین ومحبوب ترین های کمپانی گیم لافت

بروز شده در ۱۳ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷
revireimg

بازی اکشن شکارچی سیاهچال Dungeon Hunter 5
ارائه شده توسط کمپانی گیم لافت
نسخه پچ شده با گرافیک خیره کننده
توجه: برای اجرای بازی به اینترنت نیاز است.
بازی Dungeon Hunter یا شکارچی سیاهچال، یکی از محبوب‌ترین بازی‌های اندروید به حساب می‌اید که با دارا بودن گیم پلی بسیار عالی و گرافیک اچ دی خیره کننده، کاربران بسیار بسیاری از سراسر جهان را به خود جذب کرده است. این بازی محصولی از کمپانی نام آشنای “گیم لافت” است. تا به حال ۴ نسخه از بازی Dungeon Hunter ارائه شده بود که هم اکنون شاهد ارائه نسخه پنجم از همین بازی، برای گوشی‌های اندروید هستیم.
ویژگی ها:

  • • دارا بودن کمپین Single-Player

 

  • با انجمن خود، به عنوان یک قهرمان شمشیر به دست، به کشتی سوار شده و برای انتقام جویی وارد عمل شوید. شما در میان ۵ سرزمین جادویی که قلمرو هیولاها هستند، سفر خواهید کرد و به بزرگترین جنجگوی بد نام و شکارچی آن‌ها، تبدیل شوید.

 

  • • گیم پلی تعاونی

 

  • دوستان خود یا بازیکن‌های دیگر را برای کمک به خودتان در ماجراجویی‌های شگفت انگیزی که انجام دهید، به عنوان مزدور انتخاب کنید. ماجراجویی‌هایی که در آن شاهد حضور شیاطین خشن و اژدهای ترسناک خواهید بود.

 

  • • Multiplayer ناهنگام

 

  • انجمن خود را به عنوان یک دژ، با استفاده از هیولاهای مختلف قدرتمندتر کنید. شما می‌توانید آن را مدیریت کنید و به دفاع کردن از آن بپردازید و از میان حریف هایتان میانبر بزنید، آن‌ها را نابود کنید و غنایم آن‌ها را به غارت ببرید!

 

  • • بدون محدودیت بازی کنید

 

  • در این بازی شاهد ۴۶ زره مختلف و ۱۵۰ شمشیر متفاوت خواهید بود. همه این‌ها آماده شده‌اند تا شما را به یک شکارچی بدون محدودیت تبدیل کنند. شما می‌توانید قدرتمندترین اژدهاها را از پا در بیآورید و با استفاده از آن برای انجمن خودتان افتخار بیافرینید!

 

  • • پنج عنصر برای رسیدن به درجه‌های بالاتر

 

  • استراتژی که در این بازی حاکم است، بر اساس ۵ عنصر مختلف آب، آتش، روشنایی، طبیعت و تاریکی استوار است. برای این که به یک ماجراجوی بسیار قدرتمند تبدیل شوید، باید در مساوی هر هیولا، دیو و اژدها بایستید و آن را نابود کنید.

 

  • • رویدادهای روزانه و هفتگی

 

  • اگر از جایزه‌هایی که به صورت روزانه برای شکارچی سیاهچال قرار داده شده است، استفاده کنید برای شکارچی، ماده‌های مختلفی برای رسیدن به تکامل وجود خواهد داشت. شما می‌توانید در شکار هفتگی به یک قهرمان بسیار عالی شوید و برای رسیدن به پاداش نهایی سعی کنید.

 

  • • گرافیک عالی:

 

  • حتی ریزترین جزئیات را نیز می‌توانید مشاهده کنید! این بازی امکان تجربه یک بازی با گرافیک خیره کننده و گیم پلی بدون نقص را در گوشی‌های موبایل فراهم کرده است. Dungeon Hunter 5 یکی از بهترین بازی‌ها برای علاقه مندان به بازی‌های سبک اکشن و RPG است.

 

معرفی و بررسی بازی Dungeon Hunter 5
بلاخره بعد از مدت‌ها انتظار، گیم لافت اقدام به ارائه بازی Dungeon Hunter 5 برای طرفداران این بازی، کرد. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی ارائه شده است تا گیمرها بتوانند به راحتی آن را دریافت کنند. بدون شک گیم لافت قصد داشته است با معرفی Dungeon Hunter 5 باز هم به رقیب‌های خود ثابت کند که در زمینه ساخت بازی‌های اچ دی حرف اول را می‌زند! و هیچ شکی وجود ندارد که گیم لافت در این امر به مناسبی توانسته خود را اثبات کند و تمام رقیب هایش را کنار بزند.
شکارچی سیاهچال از جمله معروف‌ترین و محبوب‌ترین عناوین گیم لافت است که توانسته است جای خود را به مناسبی در میان کاربران و طرفداران این کمپانی باز کند. Dungeon Hunter روایت قهرمانی است که با استفاده از شمشیر جادویی خود به مناطق مختلف سفر می‌کند و با موجوداتی شگفت انگیز و ماوراالطبیعی به مبارزه می‌پردازد.
Dungeon Hunter 5 تازهترین نسخه از بازی شکارچی سیاهچال برای اسمارت فونهای اندرویدی است که به تازگی منتشر شده است. در این بازی نیز باید قهرمان بازی کمک کنید تا بتواند با استفاده از شمشیر جادویی خود به جنگ با دیوها، غول‌ها اژدهای نیرومند برود و آن‌ها را شکست دهید. در این بازی شما در مکان‌های مختلفی به جستوجو خواهید پرداخت.
همین موضوع موجب شده است تا قسمتی از بازی دارای سبک ماجراجویی باشد. ماجراجویی در مکان‌هایی کلاسیک و شگفت انگیز باعث هرچه زیباتر شدن این بازی شده است. به صورت کلی ۵ مکان کاملا متفاوت در نظر گرفته شده است که هر یک از این مکان‌ها قلمروی هیولایی است که در پایان برای عبور از آن، می‌بایست بتوانید این هیولاها را نابود کنید.
نابود کردن هر یک از هیولاها، در هر مرحله کار دشواری است و باید سعی بسیار بسیاری برای آن انجام دهید. به طوری که ممکن است چندین بار در این کار شکست بخورید، اما در نهایت باید به هر طریقی که باشد، آن‌ها را نابود کنید؛ چرا که مجوز عبور شما از هر مرحله، نابود کردن همین هیولاها است.
در طول بازی زره‌ها و اسلحه‌های مختلفی برای شما در نظر گرفته شده است. با استفاده از زره ها، می‌توانید در مساوی حملاتی که به شما می‌شود ایستادگی و مقاوت کنید. با استفاده از شمشیرها نیز می‌توانید جنگ هایتان را انجام دهید. در طی بازی می‌توانید زره‌ها و شمشیرهایتان را ارتقاء دهید تا با قدرت بیشتری بتوانید بجنگید.
گیم پلی عالی
گیم پلی این بازی به صورت OpenWorld طراحی شده است که شما در امکان گردش به جهت‌ها و طرف‌های دلخواه را خواهید داشت. در Dungeon Hunter 5 می‌توانید در هر مسیری که قابل تردد باشد حرکت کنید. در طول بازی معاماهایی نیز وجود دارد. البته معماهایی که در بازی شکارچی سیاهچال ۵ گنجانده شده اند، همگی دارای درون مایه‌ی اکشن می‌باشند که همین موضوع موجب می‌شود تا کاربر بیشتر جذب بازی شده و برای ادامه دادن آن، سعی بیشتری کند.
همیشه بازی‌هایی که توسط گیم لافت منتشر می‌شود، از لحاظ گیم پلی، در دسته بسیار عالی قرار دارند، بازی شکارچی سیاهچال نیز از این موضوع به دور نیست و در آن شاهد یکی از بهترین گیم پلی‌های ممکن برای بازی‌های اندروید هستیم.
گیم پلی Dungeon Hunter 5 همانند بازی‌هایی که برای کنسول‌ها ارائه می‌شود، است. شاید بتوان گفت سری بازی‌های شکارچی سیاهچال از بابت گیم پلی و داستان بازی، به عنوان یک انقلاب واقعی در بازی‌های اندرویدی، به حساب می‌آیند.
گرافیکی بهتر از قبل
گرافیک خیره کننده و محیطی بسیار جذاب و در کنار آن، استفاده به جا و صحیح از رنگ‌ها در بازی موجب هرچه زیباتر شدن این بازی شده است. گرافیک Dungeon Hunter 5 به گونه‌ای طراحی شده است در که آن حتی ریزترین جزئیات را نیز می‌توانید مشاهده کنید. از طرفی صداگذاری حرفه‌ای و عالی این بازی، موجب شده است تا هیجان بازی پیش از پیش شود.
اگر شما نیز از طرفداران بازی‌های سبک اکشن و RPG هستید، توصیه می‌کنیم بازی Dungeon Hunter 5 را به هیچ وجه از دست ندهید. شکارچی سیاهچال ۵ یکی از بهترین بازی‌های گیم لافت است که در مدت کوتاهی شاهد افزایش محبوبیت بیشتر آن نیز خواهیم بود!
محل کپی دیتا : Android/data
۶۱۱۲۴۰۱۳

مطالعه بیشتر ↓

توضیحات انگلیسی

Join forces with millions of Bounty Hunters online for the most intense hack-and-slash adventure!

Fate has thrust the land into an age of chaos that ushered in the rise of darkness. Now, the people must fend for themselves against bandits, monsters and other terrors. However, for mercenaries and bounty hunters, this is an age of unbridled opportunity and prosperity, for justice always demands a high price, and their business has never been better!

It's at this time rising heroes like yourself must grab their sword and ask themselves: Do I fight for good? Or for gold?

THE ULTIMATE HACK 'N' SLASHER ON MOBILE
o Discover the casual controls that make amazing combat moves easily accessible to anyone.
o Hunt down monsters, dark knights, devil minions, demon mages and other villains in more than 90 dungeon crawler missions, including Epic levels for true ARPG dungeon legends.

UNMATCHED GRAPHICS
o Amazing animations for your heroes, attacks and slayed foes make the entire experience more satisfying.
o Detailed visuals with stunning AAA graphics that bring your MMO adventure to life.
o Explore gorgeous environments, unlike any dungeon game you’ve seen, from the shattered realm of Valenthia to the cold and barbarous Valen Outpost.

LEGENDARY POWERS
o Wield over 900 pieces of armor and weaponry. Your heroes will need all the customization they can find in this massive RPG adventure game.
o Unleash hundreds of devastating spells and skills in battle.
o Master the Elements by strategically equipping the best weapons, armor and magic.
o Evolve and Master gear to compete in PvP and PvE features like the Arena.

FIGHT WITH FRIENDS
o Rally up to 3 other player heroes to fight side by side in Co-Op multiplayer mode.
o Hire friends as Allies to help you become a great slayer of evil along your journey of vengeance, where you'll discover arcane legends.
o Join a Guild and clash against other players in competitive battles.

BUILD, DEFEND & RAID
o Build and upgrade a Stronghold in this MMO-style bastion-defense mode.
o Tactically deploy over 230 Minions to 60 Trap Rooms to stop any hunters that dare attack.
o Craft powerful defenders by collecting Minion Shards in Co-Op mode.
o Defy other heroes to try and break into your bastion of traps in this asynchronous MMORPG challenge!

ALWAYS MORE TO EXPLORE
o Daily Dungeons not only provide a fresh dungeon quest for heroes, but allow you to collect rare materials to craft powerful equipment and boosts.
o Weekly Events and Legendary Hunts give you the chance to prove yourself a worthy Bounty Hunter as you fight the dungeon boss and unlock exclusive gear in the game.
o Seasonal Challenges add completely unexpected twists to your adventure, but offer unique rewards for success.
o Climb the leaderboards as you take down challenges, so everyone will recognize your warriors legacy! You’ll earn mighty rewards along the way as well.

If you’re a fan of fantasy, MMORPGs, action role playing games, or multiplayer dungeon games, and have a hunger to slay endless hordes of monsters as you explore ancient crypts and magical strongholds, then stop waiting and download Dungeon Hunter 5 now! The world can ill afford to wait for heroes such as yourself…

↓ Read More

تصاویر

imggalleryimggalleryimggalleryimggallery

ویدئو

تغییرات نسخه جدید

          Last stop on your Journey to the West, you have arrived at your destination!
See what awaits in Update 25:
• Fusion delight! Select as many items as you want to reach the level you need.
• 3 minions and 3 skills upgradable to Tier 7
• 5 new Legendary "Journey to the West"-inspired weapons
• New Special Tasks mean more rewards for you
• New arrivals in the Guild Shop -- check them out!
• Arena: No more ties on the leaderboard -- be the first to truly reach the top!
• New chat patch & bug fixes

افزایش فالوئر لایک و کامنت رایگان اینستاگرام برای اندروید

arrow
بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام
adsimage

مرتبط

App Manager v4.02 – اپلیکیشن مدیریت حرفه‌ای و برنامه‌های اندروید بازدید: 6
FX File Explorer (Plus License Key) v7.2.0.1 – اپلیکیشن مدیریت فایل اف ایکس اندروید بازدید: 6
Maps & GPS Navigation OsmAnd+ v3.1.5 – مسیریاب آفلاین اندروید همراه دیتابیس 4 گیگی بازدید: 6
Table Tennis 3D Virtual World Tour Ping Pong Pro v1.0.34 – بازی تنیس روی میز اندروید بازدید: 6
Summoners War v4.0.3 – بازی استراتژیک “ماموران جنگ: آسمان آرنا” اندروید + مود + دیتا بازدید: 9

اشتراک گذاری با دوستان ...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

60 ÷ = 6

تبلیغات