close

افزایش فالوئر لایک و کامنت رایگان اینستاگرام برای اندروید

arrow
بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام
adsimage

تحلیل و برسی

دانلود Google Android Studio IDE Win/Mac/Linux

نرم افزار برنامه نویسی اندروید

بروز شده در ۵ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷
reviewimg

Google Android Studio پروژه تازه گوگل است. این برنامه محیط تازه ای برای برنامه نویسی اندروید بر اساس IntelliJ IDEA است و جایگزین Eclipse و پلاگین ADT شده است. این برنامه برای همه برنامه نویسان بخصوص آنانی که به تازگی در این راه قدم گذاشته‌اند بسیار مناسب است و برتری‌هایی که نسبت به Eclipse دارد باعث شده که کار را برای اکثریت برنامه نویس‌ها آسان تر کند. البته به دلیل نوپا بودن این برنامه، هنوز کمی و کاستی‌هایی در آن نسبت به Eclipse دیده می‌شود که بزرگ‌ترین آن، پشتیبانی ضعیف تر از استفاده از NDK و زبان برنامه نویسی ++C است. اما در کل حرکت به سمت Gradle و Maven و کنار گذاشتن ANT بسیار مفید بوده است. این حرکت باعث شده که مدیریت وابستگی‌های پروژه به شکل قابل توجهی آسان تر شود و ساختن یک برنامه با تنظیمات مختلف، مانند نسخه ی  رایگان و پولی، نسخه‌ی مخصوص ابزار‌هایی با ورژن خاصی از اندروید و … با یک کد بیس بسیار ساده تر شده است. همچنین توکار بودن  Google Cloud Platform و GitHub در این برنامه به بسیاری از برنامه نویس‌ها در حفظ وقت خود کمک خواهد کرد. لازم به ذکر است چون گوگل ایران را تحریم کرده است، برای آی پی‌های ایرانی دانلود این برنامه از سایت گوگل امکان پذیر نیست، بنابراین آخرین نسخه از این برنامه برای دانلود در اختیار شما قرار داده شده است.
قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار Android Studio:
– ویرایش هوشمند و قابل پیشبینی کد مانند کامل کردن، ریفاکتور کردن و آنالیز
– قالب‌های آماده برای برنامه‌های مختلف و شروع کردن سریع تر ساخت برنامه
– پیش نمایش زنده‌ی برنامه برای اندازه صفحه‌های مختلف مانند ساعت‌های هوشمند، موبایل، تبلت و تلویزیون
– مدیریت ابزار‌های مجازی که با SDK Manager نصب شده اند
– استفاده از Gradle برای مدیریت Build‌ها و Maven برای وابستگی ها
– ویرایش Layout‌ها با امکانات جانبی مفید
– استفاده از ProGuard و امضا کردن برنامه
– نمایش اطلاعات و حالت استفاده برنامه از منابع ابزار
– پشیتبانی از پروژه‌های NDK
– پشتیبانی پیشفرض از Google Cloud Platform
– و …

 

 

 

۶۱۱۲۴۰۱۱

مطالعه بیشتر ↓

توضیحات انگلیسی

Android Studio is a new Android development environment based on IntelliJ IDEA. Similar to Eclipse with the ADT Plugin, Android Studio provides integrated Android developer tools for development and debugging. On top of the capabilities you expect from IntelliJ, Android Studio offers:
- Gradle-based build support.
- Android-specific refactoring and quick fixes.
- Lint tools to catch performance, usability, version compatibility and other problems.
- ProGuard and app-signing capabilities.
- Template-based wizards to create common Android designs and components.
- A rich layout editor that allows you to drag-and-drop UI components, preview layouts on multiple screen configurations, and much more.

↓ Read More

تصاویر

gallerygallerygallerygallery

سیستم مورد نیاز

          
          Windows:
Microsoft® Windows® 7/8/10 (32- or 64-bit)
2 GB RAM minimum, 8 GB RAM recommended
2 GB of available disk space minimum,
4 GB Recommended (500 MB for IDE + 1.5 GB for Android SDK and emulator system image)
1280 x 800 minimum screen resolution
Java Development Kit (JDK) 8
For accelerated emulator: 64-bit operating system and Intel® processor with support for Intel® VT-x, Intel® EM64T (Intel® 64), and Execute Disable (XD) Bit functionality

Mac OS X:
Mac® OS X® 10.8.5 or higher, up to 10.11.4 (El Capitan)
2 GB RAM minimum, 8 GB RAM recommended
2 GB of available disk space minimum,
4 GB Recommended (500 MB for IDE + 1.5 GB for Android SDK and emulator system image)
1280 x 800 minimum screen resolution
Java Development Kit (JDK) 6

Linux:
GNOME or KDE desktop

Tested on Ubuntu® 12.04, Precise Pangolin (64-bit distribution capable of running 32-bit applications)
64-bit distribution capable of running 32-bit applications
GNU C Library (glibc) 2.11 or later
2 GB RAM minimum, 8 GB RAM recommended
2 GB of available disk space minimum,
4 GB Recommended (500 MB for IDE + 1.5 GB for Android SDK and emulator system image)
1280 x 800 minimum screen resolution
Java Development Kit (JDK) 8
For accelerated emulator: Intel® processor with support for Intel® VT-x, Intel® EM64T (Intel® 64), and Execute Disable (XD) Bit functionality, or AMD processor with support for AMD Virtualization™ (AMD-V™)

آموزش نصب

          1- برای نصب برنامه لازم است نرم‌افزار Java SE Development Kit که به اختصار JDK نامیده می‌شود بر روی سیستم شما نصب باشد. در حالی که از لینوکس استفاده می‌کنید به سیستم مورد نیاز توجه داشته باشید.

2- در هنگام نصب امکان وجود خطای شناخته نشدن جاوا توسط نرم‌افزار وجود دارد که به شکل زیر می‌توانید این مشکل را برطرف نمایید ( مراحل زیر بر روی ویندوز 7 انجام شده است ):
- ابتدا بر روی گزینه Computer در دسکتاپ ویندوز کلیک راست و گزینه Properties را انتخاب نمایید.
- از پنجره باز شده گزینه Advanced system settings را انتخاب نمایید.
- بر روی تب Advanced کلیک نمایید و در قسمت پایین این پنجره گزینه Environment Variables را باز نمایید.
- در قسمت System variables بر روی گزینه New کلیک نمایید.
- در قسمت Variable name نام JAVA_HOME را وارد و در قسمت Variable value مسیر C:\Program Files\Java\jdk1.8.0_152 را اضافه نمایید و مجددآ نرم فزار را اجرا و نصب کنید.

نکته : پسوند آخر مسیر ذکر شده مربوط به ورژن JDK می‌شود به طور مثال ( jdk1.8.0_152 ) مربوط به ورژن JDK 8.0 Update 152 می‌شود و شناسه این ورژن با نام 1.8 است. برای نصب اندروید استودیو نیاز به حداقل ورژن 1.8 یا به عبارتی JDK 8.0 دارید.
3- در اولین اجرای برنامه، از شما درخواست می‌شود که SDK‌ها و سایر کتاب خانه‌های مد نظر خود را دریافت کنید، اما این کار متاسفانه با آی پی ایران میسر نیست. در حالی که تغییر آی پی برایتان مقدور نیست، می‌توانید SDK Manager را نصب کنید.
توجه داشته باشید که بعد از دریافت SDK به صورت دستی، محل نصب آن را با راهنمایی که در مرحله‌ی 2 ذکر شده بود، در Variable Enviroment‌ای به نام ANDROID_HOME ذخیره کنید و در حالی که اندروید استودیو در اولین اجرای خود محل نصب آن را خواست همان آدرس را بدهید. در این صورت علاوه بر Android Studio دیگر برنامه‌هایی که از SDK استفاده خواهند داشت نیز بدون گرفتن آدرس آن به صورت مستقل از شما آن را خواهند یافت.
اگر با انجام تمامی این کار‌ها نتوانستید اجرای اولیه استودیو را به هر دلیلی موفقیت آمیز طی کنید، به محل نصب اندرویید استودیو بروید. سپس وارد پوشه‌ی bin شده و فایل idea.properties را با یک ویراشگر متن باز کنید و خط زیر را به آن اضافه کنید :
disable.android.first.run=true
پس از آن آدرس SDK در تنظیمات برنامه به صورت دستی وارد کنید. برای این کار ابتدا روی Configure کلیک کنید، سپس Project Defaults و سپس Project Structure را انتحاب کنید. اکنون SDK Location را انتخاب کرده و محل نصب SDK و در صورت نیاز JDK را وارد کنید. در این صورت برنامه دیگر اصراری برای چک کردن مخازن گوگل بدون تعامل کاربر نخواهد داشت و شما می‌توانید از آن استفاده کنید.
4 - توجه داشته باشید که در اولین پروژه‌ی خود بسته به پروژه، برنامه به صورت خودکار شروع به دانلود Gradle Wrapper مناسب با آن شماره API خواهد کرد. در حالی که تمایل دارید خودتان آن را دانلود کنید به وبسایت رسمی Gradle مراجعه فرمایید و نسخه‌ی مورد نظر را دریافت کنید.
نکته : در حالی که از کد‌های زبان سی‌پلاس‌پلاس در پروژه‌ی خود استفاده می‌کنید توجه داشته باشید از نسخه‌ی 3.0 به بعد امکان دیباگ کردن این کد‌ها در ویندوز‌های 32 بیتی وجود ندارد. در صورت نیاز به دیباگ کد‌های سی‌پلاس‌پلاس از نسخه‌ی 2.3 استفاده کنید.

افزایش فالوئر لایک و کامنت رایگان اینستاگرام برای اندروید

arrow
بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام
adsimage

مرتبط

دانلود AquaSoft Stages بازدید: 142
دانلود IDEA StatiCa بازدید: 128
دانلود Fakin' the Funk? بازدید: 125
دانلود MyDraw بازدید: 118
دانلود Firemin بازدید: 130

اشتراک گذاری با دوستان ...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

1 × 7 =

تبلیغات