close
شما اینجا هستید: اندروید > بازی > شبیه سازی

افزایش فالوئر لایک و کامنت رایگان اینستاگرام برای اندروید

arrow
بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام
adsimage

تحلیل و برسی

Fallout Shelter v1.13.10 دانلود بازی فال آوت شلتر + مود

بازی زیبا و سرگرم کننده Fallout Shelter

بروز شده در ۴ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷
revireimg

در سبک بازی‌های شبیه سازی استراتژیک و مدیریتی
نسخه معمولی + نسخه مود شده
به همراه Save Editor جهت انجام انواع تغییرات در بازی

Fallout Shelter عنوان یک پروژه معتبر از سری بازی‌های Fallout است که ابتدا در سال ۱۹۹۷ برای اولین بار رونمایی و ارائه شد. این پروژه تا امروز ادامه داشته و تا کنون ۱۰ نسخه کنسولی از آن ارائه شده است. سازنده این مجموعه بازی شرکت Bethesda Game Studios آمریکایی است که با کمک استودیوی Behaviour Interactive این بازی‌ها را ارائه کرده اند. بخش منتشر کننده این بازی نیز Bethesda Softworks است. حالا بعد از ۱۸ سال از ارائه اولین نسخه این بازی، Bethesda Softworks که منتشر کننده این بازی است تصمیم به ارائه نسخه‌ای از این سری بازی‌ها برای سیستم عامل‌های Android و iOS کرده است. در این مطلب قصد معرفی این بازی برای سیستم عامل‌های اندروید را داریم.
ویژگی‌ها :

  • • دارای جزئیات گرافیکی بالا و مناسب

 

  • • گیم پلی سرگرم کننده و چالش برانگیز

 

  • • دارای سبک مدیریتی فوق‌العاده حرفه‌ای و استراتژیک

 

  • • قابلیت استخدام نیروهای تازه

 

  • • قابلیت ارتقاء نیروها به درجات و سطوح بالاتر

 

  • • قابلیت ساخت و ایجاد پایگاه‌های صنعتی و …

 

  • • توانایی مدیریت بخش‌های مختلف

 

  • • دارای زوم بسیار زیاد و نمایش جزئیات مختلف

 

  • • توانایی ارتقاء بخش‌های مختلف

 

  • • قابلیت افزایش بازدهی پایگاه با ایجاد سیستم‌های مختلف

 

  • • وجود طیف وسیعی از ابزارآلات مختلف صنعتی و …

 

نقد و بررسی بازی Fallout Shelter
سری بازی‌های Fallout که گیمرهای حرفه‌ای حتماً نسخه‌های تازه آن را به مناسبی می‌شناسند، عنوانی از مجموعه‌ای بالغ بر ۱۰ نسخه اصلی و فرعی (DLC) بازی است که از سال ۱۹۹۷ تا سال ۲۰۱۵ ارائه شده اند. این سری از بازی‌ها همگی به صورت دنباله دار اما با محتوای تازه می‌باشند. در سال ۲۰۱۵ بعد از ۷ سال که Fallout 3 و دی ال سی آن یعنی Fallout: New Vegas در سال ۲۰۰۸ برای کنسول‌های نسل هفتم و PC ارائه شدند، سازندگان بازی نسخه تازهی از آن را تولید و ارائه کردند. Fallout 4 در سال ۲۰۱۴ معرفی و در اواسط سال ۲۰۱۵ برای کنسول‌های نسل هشتم PS4 , Xbox One و PC ارائه شده است.
همراه با Fallout 4 این بار سازندگان نسخه‌ای ساده تر از این بازی را برای سیستم عامل‌های Android و iOS نیز ارائه کردند و نام آن را Fallout Shelter گذاشتند. این نسخه از لحاظ ساختاری، گرافیک و گیم پلی کاملاً با نسخه‌های کنسولی متفاوت است و تنها نقطه مشترک بین آن ها، محتوای داستانی آن‌ها می باشد. سری بازی‌های Fallout از ابتدا تا کنون در سبک RPG یا نقش آفرینی بودند اما نسخه موبایلی این بازی‌ها این بار در سبک مدیریتی/استراتژیکی است.
داستان بازی Fallout Shelter
داستان سری بازی‌های Fallout نقطه قوت آن است. این خط داستانی جذاب از هیجان بسیار بالایی برخوردار است و بازیکنان را مشتاق به ادامه و پیگیری ماجرا می‌کند. داستان سری بازی‌های Fallout به ماجراهای جنگ سرد بعد از جنگ جهانی دوم مربوط می‌شود. جایی که به تازگی دولت‌های کشورهای قدرتمند نظامی مثل آمریکا و شوروی به سلاح‌های اتمی و فناوری‌های هسته‌ای دست پیدا کرده اند.
تهدیدهای نظامی بیش از پیش در حال ایجاد تداخل در صلح جهانی است تا جایی که این تهدیدات به چندین حمله اتمی در نقاط مختلف کره زمین مربوط می‌شود. کشورهای مختلف توسط بمب‌های هسته‌ای بمب باران شده و کره زمین به منطقه‌ای آلوده به تشعشعات رادیواکتیو و مواد شیمیایی پخش شده از سلاح‌های اتمی تبدیل می‌شود. این فاجعه جهانی باعث می‌شود تا کل جو زمین را مواد رادیواکتیو و خطرناک پر کند. از این رو کشورهایی مختلف به منظور کاهش تلفات از اینجور حملات اقدام به ساخت غارهای بزرگ در دل زمین با عنوان Fallout Shelter کرده اند. Fallout Shelter‌ها در واقع محافظان جان انسان‌ها هستند و از آنجایی که در دل زمین ساخته می‌شوند، راه نفوذ مواد رادیواکتیو و شیمیایی را مسدود می‌کنند. انسان‌ها بعد از این فجایع مجبور به زندگی در این غارهای عظیم هستند.
نتایج مرگبار این حملات تا ده‌ها سال بعد برقرار می‌ماند. درست زمانی که این حملات پایان می‌یابد، ارتش‌های نظامی کشورهای مختلف به منظور جمع آوری غنایم و منابع مورد نیاز به کشورهای دیگر حمله می‌کنند و این جنگ وحشتناک تا سال ۲۰۷۷ ادامه می‌یابد. حالا شما در نقش یکی از فرماندهان و رهبران مردم که مسئولیت مدیریت کردن یک پایگاه مردمی و صنعتی را دارید می‌بایست وارد عمل شوید. تمام مردم دنیا در غارهایی با عنوان Vault زندگی می‌کنند. شما می‌بایست Vault یا غار خود را که با یک عدد خاص مشخص می‌شود مدیریت کنید.
بخش گیم پلی بازی Fallout Shelter
سبک بازی Fallout Shelter شبیه سازی و مدیریتی/استراتژیکی است. وظیفه شما این است که Vault خود را به مناسبی مدیریت کرده و اقدام به گسترش آن کنید. در ابتدا چند اتاق ساده در پایگاه شما وجود دارند. شما باید با استخدام و به کارگیری مردم دو کار مهم انجام دهید. اول اینکه آن‌ها را از گرسنگی و خطر مرگ توسط تشعشعات رادیو اکتیو نجات دهید و دوم از وجود آن‌ها برای افزایش بهره وری و توسعه پایگاه خود استفاده کنید. در پایگاه شما بخش‌های مختلفی می‌تواند ایجاد شود. این به قوه استراتژیک شما بر می‌گردد که چقدر توانایی مدیریت کردن صحیح این بخش‌ها را دارید. توجه کنید که می‌بایست به نیازهای نیروهای خود به سرعت رسیدگی کنید تا بتوانید بازدهی آن‌ها را ثابت و زیاد نگه دارید.
گیم پلی بازی در سبک دو بعدی و از نمای رو به رو است. شما قادرید تا با زوم کردن زیاد ریز‌ترین جزئیات را ببینید. بازی دارای بخش آموزش اولیه است و شما را تا گذراندن مرحله اول همراهی می‌کند. در این آموزش‌ها شما با چگونگی کارها آشنا شده و یاد می‌گیرید که چه چیزهایی را باید در اولویت قرار دهید. این بازی دارای بخش‌های صنعتی و تولیدی بسیاری است. هر کارمند دارای قابلیت‌های مختلفی بوده و می‌تواند در بخش خاصی برای شما کار کند.
همچنین، توانایی ارتقاء کارمندان و بخش‌های مختلف نیز وجود دارد که باعث افزایش سرعت و کیفیت کار این بخش‌ها و کارمندان می‌شود. جدا از مدیریت بخش‌های صنعتی و نظامی، شما می‌بایست به حالت زندگی شخصی کارمندان خود نیز رسیدگی کنید. می‌توانید در این پایگاه‌های زیرزمینی، اتاق‌های زندگی ساده و شیک بسازید و آن‌ها را به زوج‌های مختلف بدهید تا در آن‌ها زندگی کرده و حتی بچه دار شوند.
شما به جز بخش مدیریت، می‌بایست از پایگاه خود دفاع کنید. تهدیدات خارجی و داخلی بسیاری در این بازی مانع شما خواهند بود. نیروهای دشمن ممکن است به طور غافلگیرانه‌ای به پایگاه زیرزمینی شما حمله کرده و منابع شما را غارت کند. باید برای چنین مواقعی آماده باشید. برای این کار می‌توانید سلاح‌های مختلفی تهیه کنید و سربازان خود را آموزش دهید. همچنین با پوشیدن لباس‌های امنیتی و محافظ نفوذ مواد شیمیایی معلق در هوا، می‌توانید به بیرون از پایگاه رفته و به کشف عناصر با ارزش و پنهان شده بپردازید.
۶۱۱۲۴۰۱۳

مطالعه بیشتر ↓

توضیحات انگلیسی

** Google Play Best of 2015 **
Mobile Game of the Year - 2016 DICE Awards
Winner 2015 Golden Joystick Best Handheld/Mobile Game

"Might just be the best free-to-play game out there" - GamesBeat
"Probably the best game of E3 2015” – Gizmodo
"Fallout Shelter is simple to play and addictive as hell." - GameZone

BUILD THE PERFECT VAULT
Create a brighter future…underground! Select from a variety of modern-day rooms to turn an excavation beneath 2,000 feet of bedrock into the very picture of Vault Life.

OVERSEE A THRIVING COMMUNITY
Get to know your Dwellers and lead them to happiness. Find their ideal jobs and watch them flourish. Provide them with outfits, weapons, and training to improve their abilities.

CUSTOMIZE
Turn worthless junk into useful items with Crafting! Customize the look of any dweller in the Barbershop.

PROSPER
A well-run Vault requires a variety of Dwellers with a mix of skills. Build a Radio Room to attract new Dwellers. Or, take an active role in their personal lives; play matchmaker and watch the sparks fly!

EXPLORE THE WASTELAND
Send Dwellers above ground to explore the blasted surface left behind and seek adventure, handy survival loot, or unspeakable death. Find new armor and weapons, gain experience, and earn Caps. But don’t let them die!

PROTECT YOUR VAULT
From time to time, idyllic Vault life may be disrupted by the dangers of post-nuclear life. Prepare your Dwellers to protect against threats from the outside…and within.

Vault-Tec has provided the tools, but the rest is up to you. What are you waiting for? Get started building your Vault today for FREE.

↓ Read More

تصاویر

imggalleryimggalleryimggalleryimggallery

تغییرات نسخه جدید

          Vault-Tec sanctioned Easter activities have now ended.        

افزایش فالوئر لایک و کامنت رایگان اینستاگرام برای اندروید

arrow
بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام
adsimage

مرتبط

Table Tennis 3D Virtual World Tour Ping Pong Pro v1.0.34 – بازی تنیس روی میز اندروید بازدید: 7
Summoners War v4.0.3 – بازی استراتژیک “ماموران جنگ: آسمان آرنا” اندروید + مود + دیتا بازدید: 10
Infinite Flight - Flight Simulator v18.04.0 – بازی شبیه ساز پرواز اندروید + مود بازدید: 9
PES CARD COLLECTION v1.15.0 – بازی ورزشی محبوب مجموعه کارت پی ای اس اندروید + تریلر بازدید: 10
DEAD TRIGGER - Offline Zombie Shooter v2.0.0 – بازی تیراندازی زامبی دد ترایگر اندروید بازدید: 9

اشتراک گذاری با دوستان ...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

96 ÷ = 48

تبلیغات