close
شما اینجا هستید: آی او اس > بازی > آرکید

افزایش فالوئر لایک و کامنت رایگان اینستاگرام برای اندروید

arrow
بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام
adsimage

تحلیل و برسی

دانلود بازی Doodle Jump HD

بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده برای آیفون

بروز شده در ۲۷ فروردین‌ماه ۱۳۹۷
review

بازی با یک دست ، ثبت امتیازات به دست آمده به صورت جالب و آنلاین
کسانی که با آیفون و یا آیپد بازی می‌کنند چند وقتی هست که در مورد Doodle Jump با هم سر و کله می‌زنند. آن‌هایی که در گذشته از بازی PapiJump’s لذت می‌بردند مطمئن باشند که از Doodle Jump که بسیار شبیه به آن است نیز لذت خواهند برد.
Doodle Jump خلاصه‌ی تمام ایده آل‌های یک بازی کوچک است و آن ایده آل چیزی جز بازی کردن با یک دست در زمان بیکاری نیست! من حتی در پشت بسیاری از چراغ قرمزهای شهر آنرا بازی می‌کنم! (البته نه در هنگام رانندگی!)
در Doodle Jump شما نقش یک موجود عجیب و غریب را بازی می‌کنید که راهش را با پرش بر روی سکوی‌های بی پایانی به سمت بالا ادامه می‌دهد. می‌توانید آی فون یا آی پاد تاچ‌تان را به چپ و راست خم کنید تا موجودتان بر روی هوا به این طرف و آن طرف برود و در صورتی که از یک طرف صفحه نمایش به بیرون بروید از طرف دیگر به داخل می‌آید. همچنین می‌توانید بر روی صفحه بزنید تا موجودتان شلیک هم بکند.
زمین بازی عمودی شما پر است از اشیایی که به شما کمک می‌کنند و یا اینکه شما را باز می‌دارند. فنرهای روی بعضی از سکوها سبب می‌شوند تا ۳ مساوی اندازه‌ی معمول بپرید. هرچه که به بالاتر بروید سکوهایی که تکان می‌خورند یا سکوهای شکننده و همینطور موجودات دیگر که دشمن شما هستند بیشتر می‌شوند. در واقع از امتیاز ۲۰۰۰۰ به بعد است که این بازی بسیار زیباتر می‌شود.

اگر به دنبال یک چیزی برای وقت تلف کردن می‌گردین همین الان فایل .ipa این بازی را از لینک زیر دریافت کنید. البته این بازی قرار نیست دنیای شما را عوض کند اما مطمئن باشید شما را دیوانه‌ی خودش می‌کند!

 

۶۱۱۲۴۰۱۷

مطالعه بیشتر ↓

توضیحات انگلیسی

BE WARNED: Insanely addictive!
"possibly the best iPhone game ever created" - Touch Arcade
From prime-time sitcoms (BIG BANG THEORY) to late night TV (JIMMY FALLON) to a fashion accessory for pop stars (LADY GAGA), Doodle Jump is EVERYWHERE! It's a cultural craze, a hot new trend!
The iPad version brings you all that you love in the original iPhone game with brilliantly rendered full screen iPad graphics, lush environments, and AWESOME iPad-only features including a special multiplayer racetrack theme!
*********************************************
In Doodle Jump, you guide Doodle the Doodler—using some of the most subtle and accurate tilt controls in existence—on a springy journey up, up, up a sheet of graph paper, picking up jet packs, avoiding black holes, and blasting baddies with nose balls along the way.
Laugh with delight as Doodle™ blows past other players' actual score markers scribbled in the margins. And be warned: this game is insanely addictive.
FEATURES:
- 11 incredible worlds + SECRET easter eggs
- broken, moving, disappearing, moveable, shifting, and EXPLODING platforms
- JET PACKs, PROPELLER HATS, ROCKETS, and springs that fly you higher
- UFOs, black holes, monsters, bear traps!
- jump on monsters to bring them down MARIO-style
- Submit score to Facebook & Twitter
- Compete agains friends!
- Global leaderboards, achievements!
How to play:
Tilt to move left or right, tap the screen to shoot.
______________________________________________________________________
* BE WARNED: This game is INSANELY addictive!
* Don't doodle jump and drive!

↓ Read More

تصاویر

gallerygallerygallerygallerygallery

تغییرات نسخه جدید

                    New ways to share your score - now supporting Facebook, Facebook Messenger, Twitter, Mail, Messages (not called iMessages on devices), WhatsApp, Kik, Vk, OK, LINE, Skype, Slack and more

افزایش فالوئر لایک و کامنت رایگان اینستاگرام برای اندروید

arrow
بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام
adsimage

مرتبط

دانلود Noteshelf بازدید: 139
دانلود پلیر قدرتمند iAV Player بازدید: 153
دانلود بازی Octodad: Dadliest Catch بازدید: 157
دانلود بازی فوق العاده Mad Truck 2 بازدید: 122
دانلود بازی Front Wars بازدید: 194

اشتراک گذاری با دوستان ...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

42 ÷ = 14

تبلیغات