close
شما اینجا هستید: ویندوز > نرم افزار > امنیتی

افزایش فالوئر لایک و کامنت رایگان اینستاگرام برای اندروید

arrow
بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام
adsimage

تحلیل و برسی

دانلود CryptoPrevent

نرم افزار پیشگیری از ورود بدافزارهای گروگان گیر

بروز شده در ۲۵ فروردین‌ماه ۱۳۹۷
reviewimg

گروهی از تولیدكنندگان بدافزار، برنامه گروگان گیر تازه ای را آماده كردند كه فایل‌ها را بر روی کامپیوتر‌های آلوده شده رمزگذاری می‌كند و از قربانی می‌خواهد برای دسترسی به این فایل‌ها مبلغی را پرداخت نماید. این بدافزار تازه را PowerLocker نام گذاری كردند و ایده آن از تروجان گروگان گیر موفق CryptoLocker كه از ماه سپتامبر حدود ۲۵۰۰۰۰ کامپیوتر را آلوده كرد، الهام گرفته شده است. این بدافزار همانند بدافزار CryptoLocker از یك روش رمزگذاری قوی استفاه می‌كند كه بدون پرداخت پول نمی توان به فایل‌ها دسترسی یافت. هم چنین از آن جا كه تولیدكنندگان آن اعلام كردند كه قصد دارند این بدافزار گروگان گیر را به مجرمان سایبری بفروشند، این بدافزار بسیار پیچیده و به طور بالقوه بسیار خطرناك است. با توجه به یافته‌های یك تولیدكننده بدافزار كه با شناسه آنلاین “gyx” شناسایی می‌شود، بدافزار PowerLocker شامل یك فایل واحد است كه در فولدر موقت ویندوز قرار می‌گیرد. زمانی كه برای اولین بار بر روی کامپیوتر‌ی اجرا شود، تمامی فایل‌های كاربر را كه بر روی درایوهای داخلی و فایل‌هایی كه در شبكه به اشتراك گذاشته است به استثنای فایل‌های اجرایی و سیستمی، رمزگذاری می‌كند. هر فایل با یك الگوریتم Blowfish و یك كلید واحد رمز می‌شود سپس این كلیدها با كلید RSA ۲۰۴۸ بیتی رمز می‌شود. در واقع کامپیوتر كاربر كلید عمومی را دارد اما كلید خصوصی متناظر با آن كه برای بازگشایی رمز نیاز است را در اختیار ندارد. نرم‌افزار قدرتمند و رایگان CryptoPrevent برای شما روشی برای محافظت از رایانه خود در مساوی بدافزار CryptoLocker و همچنین سایر بدافزارهای مشابه آن، چون PowerLocker و … را فراهم می‌کند.
این نرم‌افزار محافظت در مساوی اثرات این بدافزارها را برای تمامی کاربران رایانه تضمین خواهد کرد. در حقیقت این نرم‌افزار یکی از بهترین برنامه‌های موجود برای جلوگیری از ورود بد افزار‌ها به رایانه شخصی کاربران است.

 

 

۶۱۱۲۴۰۱۱

مطالعه بیشتر ↓

توضیحات انگلیسی

CryptoPrevent provides you with a method for protecting your computer from being infected by the CryptoLocker worm, which encrypts locally stored files and asks you for a ransom in order to decrypt them.
What this application actually does is artificially create and implement group policy objects that will block certain programs from running. Certain locations on your computer, such as the '/appdata' folder are used for launching CryptoLocker.
CryptoPrevent will ensure protection against the effects of this worm for all the computer users, thus you don't have to login on another account and install it again.
CryptoPrevent is designed to peacefully co-exist alongside existing solutions, create no detectable impact in normal system performance, demand no time for maintenance, nor requiring any specialized user knowledge for usage.

↓ Read More

تصاویر

gallerygallerygallerygallery

سیستم مورد نیاز

          
          - CryptoPrevent supports any Windows version (XP, Vista, 7, 8, 8.1, and 10 – including Windows ‘Home’ editions)

آموزش نصب

          1- نرم‌افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم‌افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم‌افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم‌افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می‌توانید محل نصب را پیدا کنید:
- در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم‌افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
- در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم‌افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
- در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم‌افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می‌شود مجدداً روی Shortcut نرم‌افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
- در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم‌افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می‌شود مجدداً روی Shortcut نرم‌افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

افزایش فالوئر لایک و کامنت رایگان اینستاگرام برای اندروید

arrow
بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام
adsimage

مرتبط

دانلود AquaSoft Stages بازدید: 131
دانلود IDEA StatiCa بازدید: 123
دانلود Fakin' the Funk? بازدید: 117
دانلود MyDraw بازدید: 109
دانلود Firemin بازدید: 127

اشتراک گذاری با دوستان ...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

× 3 = 21

تبلیغات