close

افزایش فالوئر لایک و کامنت رایگان اینستاگرام برای اندروید

arrow
بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام
adsimage

تحلیل و برسی

دانلود JetBrains GoLand

نرم افزار محیط توسعه Go

بروز شده در ۲۳ فروردین‌ماه ۱۳۹۷
reviewimg

Go یا Golang (مخفف کلمه Go Language) یک زبان برنامه نویسی اوپن سورس است تا برنامه نویسان بتوانند آن را توسعه دهند. این زبان در نوامبر ۲۰۰۹ در شرکت گوگل و توسط رابرت گریسمر، راب پایک و کن تامپسون ارائه شده است. مترجم گو از لینوکس، مک، ویندوز و انواع سیستم‌های عامل بی‌اس‌دی مانند FreeBSD پشتیبانی می‌کند و از لحاظ معماری پردازنده نیز از معماری x86، معماری x64، معماری آرم و معماری POWER که مخصوص به شرکت آی‌بی‌ام است نیز پشتیبانی می‌کند.

JetBrains GoLand یک IDE تجاری تازه توسط JetBrains است که هدف آن ارائه یک محیط ارگونومیک برای توسعه زبان Go است. این محیط توسعه  پلت فرم IntelliJ را با امکانات کد نویسی و ابزارهای مخصوص زبان Go ادغام نموده است تا بتوانید پروژه‌های برنامه نویسی خود را به سادگی مدیریت کنید.
این محیط یکپارچه توسعه نرم‌افزار در کنار قدرت تکمیل خودکار کد ها، کدهای شما را آنالیز کرده و با تشخیص و تحلیل هوشمندانه خطا ها، امکان اصلاح آن‌ها را برای شما فراهم نموده است.
Go زبانی است که برای نیازهای امروز برنامه نویسان طراحی شده است. تمامی کوشش طراحان بر این بوده که بتوانند تناسبی بین قدرت، سرعت و راحتی ایجاد کنند. ایده‌هایی که در آن بکار رفته با دقت و وسواس بسیاری انتخاب و پیاده سازی شده اند. طبق گفته تیم توسعه، بر سر بعضی از قابلیت‌های زبان تا یک سال بحث و تبادل نظر صورت گرفته است. در واقع می‌توان گفت که Go با ظرافت فراوان، قدرت و سرعت زبانی مثل C را با سهولت و راحتی زبانی مثل Python ترکیب کرده است. به همین دلیل قادر است طیف بسیار وسیعی از برنامه‌ها را پوشش دهد، از برنامه‌های سیستمی گرفته تا برنامه‌های ساده چند خطی.

در زبان Go ارث‌بری نوع‌ها وجود ندارد. در این زبان می‌توان برای هر نوع داده‌ای حتی برای نوع‌های داخلی، مثل اعداد صحیح بدون بسته‌بندی، تابع عضو تعریف کرد، و این عمل محدود به ساخت‌ها (رده‌ها) نمی‌شود.
در زبان گو از رابط‌ها (Interfaces) می‌توان برای تعریف رفتار یک شی استفاده کرد. هر رابط مجموعه‌ای از تعریف توابع است و هر نوعی که توابع این رابط را داشته باشد، این رابط را پیاده‌سازی کرده است.

 

 

۶۱۱۲۴۰۱۱

مطالعه بیشتر ↓

توضیحات انگلیسی

GoLand is a new commercial IDE by JetBrains aimed at providing an ergonomic environment for Go development. The new IDE extends the IntelliJ platform with the coding assistance and tool integrations specific for the Go language.
Coding assistance
The IDE analyzes your code, looking for connections between symbols, to provide code completion, quick navigation, clever error analysis, formatting, and refactorings.

Ergonomic design
Together, powerful static code analysis and ergonomic design make development not only productive but also an enjoyable experience.

Integrated tools
Mission-critical tools such as rest-runner, coverage tool, full-featured debugger and version control integration are at hand — no plugin hustle included.

IntelliJ plugin ecosystem
In case you need anything in addition to the already rich set of built-in tools, the IntelliJ plugin ecosystem is there to help you.

↓ Read More

تصاویر

gallerygallerygallerygallery

سیستم مورد نیاز

          
          - Microsoft Windows 10/8/7/Vista/2003/XP (incl.64-bit)
- Intel Pentium III/800 MHz or higher (or compatible)
- 1 GB free RAM minimum
- 2 GB RAM recommended
- 1024x768 minimum screen resolution

آموزش نصب

          1- اول نرم‌افزار را نصب کنید.
2- فایل Patch.jar را در یک پوشه‌ی دلخواه (ترجیحا محل نصب برنامه) کپی کنید. به عنوان مثال در آدرس زیر:
C:\Program Files\JetBrains\GoLand 2018.1.1\bin
3- در پوشه‌ی bin محل نصب برنامه، فایل با پسوند vmoptions. را بیابید. در حالی که دو فایل با این پسوند وجود دارند، فایل مناسب با معماری مورد نظر خود (64 یا 32 بیت) را انتخاب کنید و آن را با Notepad باز کنید.
4- در یک خط جدا در آخر فایل، خط زیر را قرار دهید و آدرس Patch.jar در هارد خود را قرار دهید: (به آدرس‌های که قرار می‌دهید دقت کنید و دقیقا آدرسی که متناسب با سیستم خودتان است را وارد کنید.)
-javaagent:C:\Program Files\JetBrains\GoLand 2018.1.1\bin\Patch.jar
5- برنامه را باز کرده و با وارد نمودن متن موجود در Serial.txt در قسمت Activation code آن را فعال سازی کنید.
توجه : فایل‌های اجرایی این برنامه برای نسخه‌های 32 و 64 بیتی با فایل vmoptions‌های جدا از هم کار می‌کنند و میانبر ایجاد شده توسط Setup در تمامی دسکتاپ‌ها به نسخه‌ی 32 بیتی اشاره می‌کند. بنابراین یا هر دو فایل vmoptions را ویرایش کنید یا میانبر را به نسخه‌ی 64 بیتی اشاره دهید، در غیر این صورت اجرای برنامه از میانبر باعث شد که کرک اعمال نشود.
توجه : از بیلد‌های سری 143 به بعد، جت برینز سیستم مدیریت لیسانس تازه‌ای را در محصولات خود معرفی کرده که در هر بار آپدیت ممکن است کرک برنامه از کار بیفتد. لذا از آپدیت برنامه به طور مستقیم خودداری کنید.

افزایش فالوئر لایک و کامنت رایگان اینستاگرام برای اندروید

arrow
بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام
adsimage

مرتبط

دانلود AquaSoft Stages بازدید: 131
دانلود IDEA StatiCa بازدید: 123
دانلود Fakin' the Funk? بازدید: 117
دانلود MyDraw بازدید: 109
دانلود Firemin بازدید: 127

اشتراک گذاری با دوستان ...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

7 × 1 =

تبلیغات