close

افزایش فالوئر لایک و کامنت رایگان اینستاگرام برای اندروید

arrow
بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام
adsimage

تحلیل و برسی

دانلود JetBrains PyCharm Professional

نرم افزار برنامه نویسی به زبان پایتون

بروز شده در ۲۲ فروردین‌ماه ۱۳۹۷
reviewimg

پایتون (Python)، که البته گاهی به اشتباه پیتون تلفظ می‌شود، یک زبان برنامه‌نویسی همه منظوره، سطح بالا، شیءگرا و مفسر است که توسط خودو فان روسوم ‏ در سال ۱۹۹۱ در کشور هلند طراحی شد. فلسفه‌ی ایجاد آن تاکید بر دو هدف اصلی خوانایی بالای برنامه‌های نوشته شده و کوتاهی و بازدهی نسبی بالای آن است. کلمات کلیدی و اصلی این زبان به صورت حداقلی تهیه شده‌اند و در مقابل کتابخانه‌هایی که در اختیار کاربر است بسیار وسیع هستند. یک کار غیر معمول که در طراحی این زبان انجام گرفته استفاده از فاصله و جلوبردن متن برنامه برای مشخص کردن بلوک‌های مختلف کد است. پایتون مدل‌های مختلف برنامه نویسی (از جمله شیء گرا و برنامه نویسی دستوری و تابع محور) را پشتیبانی می‌کند و برای مشخص کردن نوع متغییرها از یک سامانه‌ی پویا استفاده می‌کند. این زبان از زبان‌های برنامه نویسی مفسر بوده و به صورت کامل یک زبان شی‌گرا است که در ویژگی‌ها با زبان‌های تفسیری پرل، روبی، اسکیم، اسمال‌تاک و تی‌سی‌ال مشابهت دارد و از مدیریت خودکار حافظه استفاده می‌کند.
نرم‌افزار JetBrains PyCharm Professional از شرکت JetBrains یک IDE برنامه نویسی زبان Python بسیار قدرتمند است که با ابزار فوق حرفه‌ای خود مدیریت پروژه‌ها و برنامه نویسی به زبان پایتون را آسان و سریع می‌کند.
زبان پایتون که یک زبان شی گرا و سطح بالا است و خود یک Compiler (مفسر) است توسط Guido van Rossum هلندی در سال ۱۹۹۱ ابداع شد. برنامه PyCharm باعث کدنویسی سریع تر و دقت بالاتر و برنامه نویسی هوشمند به زبان Python می‌شود. توسط مفسر هوشمند آن، کدنویسی شما به صورت آنی آنالیز می‌شود و خطاهای برنامه نویسی و خطای در حال اجرا گرفته می‌شود و توسط ادیتور هوشمند و پیشرفته خود، شما را برای کدنویسی تمیزتر و کمتر راهنمایی می‌کند. PyCharm در واقع یک ناوبر پروژه کامل است که می‌توانید فایل‌های پروژه را به آن معرفی کرده و بین تمامی فایل‌های پروژه به زبان پایتون نوشته شده جستجو کنید، بین متغیرهای مختلف در فایل‌های مختلف پل بزنید و تغییر لحظه‌ای ایجاد کنید. این IDE همچنین از Google App Engine نیز پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید برنامه‌های به زبان پایتون خود را با آن در گوگل اپز منتشر کنید.

 

 

۶۱۱۲۴۰۱۱

مطالعه بیشتر ↓

توضیحات انگلیسی

PyCharm is a Python IDE with complete set of tools for productive development with Python programming language. In addition, the IDE provides high-class capabilities for professional Web development with Django framework.

PyCharm is an advanced IDE, focused on boosting your productivity to enable you to deliver the cutting-edge code in almost no time.
Here are some key features of "PyCharm":
Python Code Editor:
- Code Analysis
- Intelligent Code Editor
- Easy Code Navigation and Search
- Python Refactoring

Django IDE + JavaScript, HTML:
- Django Templates Editing
- Django-Specific Code and Files
- Django Templates Debugging
- Other Templating Languages

Debugger, Google App Engine, etc.:
- Run, Debug & Test your Python/Django
- Google App Engine Python Development
- Python Desktop Development

↓ Read More

تصاویر

gallerygallerygallerygallery

آموزش نصب

                    1- اول نرم‌افزار را نصب کنید.
2- فایل Patch.jar را در یک پوشه‌ی دلخواه (ترجیحا محل نصب برنامه) کپی کنید. به عنوان مثال در آدرس زیر:
C:\Program Files\JetBrains\PyCharm 2018.1.1\bin
3- در پوشه‌ی bin محل نصب برنامه، فایل با پسوند vmoptions. را بیابید. در حالی که دو فایل با این پسوند وجود دارند، فایل مناسب با معماری مورد نظر خود (64 یا 32 بیت) را انتخاب کنید و آن را با Notepad باز کنید.
4- در یک خط جدا در آخر فایل، خط زیر را قرار دهید و آدرس Patch.jar در هارد خود را قرار دهید: (به آدرس‌های که قرار می‌دهید دقت کنید و دقیقا آدرسی که متناسب با سیستم خودتان است را وارد کنید.)
-javaagent:C:\Program Files\JetBrains\PyCharm 2018.1.1\bin\Patch.jar
5- برنامه را باز کرده و با وارد نمودن متن موجود در Serial.txt در قسمت Activation code آن را فعال سازی کنید.
توجه : از بیلد‌های سری 143 به بعد، جت برینز سیستم مدیریت لیسانس تازه‌ای را در محصولات خود معرفی کرده که در هر بار آپدیت ممکن است کرک برنامه از کار بیفتد. لذا از آپدیت برنامه به طور مستقیم خودداری کنید.

افزایش فالوئر لایک و کامنت رایگان اینستاگرام برای اندروید

arrow
بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام
adsimage

مرتبط

دانلود AquaSoft Stages بازدید: 131
دانلود IDEA StatiCa بازدید: 123
دانلود Fakin' the Funk? بازدید: 117
دانلود MyDraw بازدید: 109
دانلود Firemin بازدید: 127

اشتراک گذاری با دوستان ...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

8 × = 64

تبلیغات