close
شما اینجا هستید: ویندوز > نرم افزار > کاربردی

افزایش فالوئر لایک و کامنت رایگان اینستاگرام برای اندروید

arrow
بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام
adsimage

تحلیل و برسی

دانلود LocalAPK

نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل های APK

بروز شده در ۲۰ فروردین‌ماه ۱۳۹۷
reviewimg

فایل‌های APK در واقع فایل‌های Installer نرم‌افزارها (معمولا بازی‌ها و نرم‌افزار‌ها) در سیستم عامل اندروید هستند. با دانلود کردن این فایل‌ها شما دیگر نیازی به دسترسی به سایت‌هایی همچون Google Play نخواهید داشت. برای نصب این فایل‌ها حتی نیازی به اتصال به اینترنت نیز وجود ندارد. با استفاده از این فایل‌ها می‌توانید برنامه‌های مختلفی را هم چون Flipboard یا حتی آن‌ها که ممنوع شده‌اند مانند Market Changer (که گوگل پلی را در مورد کشور شما به اشتباه می‌اندازد) را بر روی سیستم عامل اندروید نصب کنید. همچنین گاهی از اوقات با نصب این فایل‌ها می‌توانید به ویژگی‌هایی دسترسی داشته باشید که در وضعیت عادی امکان آن وجود ندارد. در واقع با دریافت این فایل‌ها شما می‌توانید به آخرین به روزرسانی‌ها هم دسترسی داشته باشید. توجه کنید که برخی کشورها و ابزار‌ها امکان دسترسی به Google Play را ندارند بنابراین استفاده از APK تنها راه استفاده از اپ‌ها برای این دسته از افراد است. وب سایت‌های بسیاری وجود دارند که می‌توانید فایل‌های APK را از آن‌ها دانلود کنید.
LocalAPK نرم‌افزاری است که برای سازماندهی فایل‌های APK ذخیره شده بر روی رایانه، طراحی شده است. این نرم‌افزار شامل چندین ویژگی است که باعث تسهیل سازماندهی فایل‌های اندروید APK می‌شود. از جمله این ویژگی ها، چک کردن به روز بودن فایل‌های APK شما، تغییر نام فایل‌های APK برای نام بسته بندی، نام نرم‌افزار و یا Play Store name، حذف فایل‌های APK از رده خارج شده، انتقال فایل‌های APK به ابزار اندروید شما توسط تولید یک کد QR، دستورات سفارشی اجرا بر اساس اطلاعات APK و ادغام APK Shell Extension با ویندوز اکسپلورر و … است.
قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار LocalAPK:
– چک کردن به روز بودن فایل‌های APK شما
– تغییر نام فایل‌های APK برای نام بسته بندی، نام نرم‌افزار و یا Play Store name
– حذف فایل‌های APK از رده خارج شده
– انتقال فایل‌های APK به ابزار اندروید شما توسط تولید یک کد QR
– دستورات سفارشی اجرا بر اساس اطلاعات APK
– ادغام APK Shell Extension با ویندوز اکسپلورر
– و …

 

 

۶۱۱۲۴۰۱۱

مطالعه بیشتر ↓

توضیحات انگلیسی

LocalAPK is a handy utility that comes with a clean interface that is best suited for keeping track of APK files that are stored onto your computer.

With LocalAPK you will also be able to change the names of Android application files in batches and delete several of them using the 'Mass Rename' and 'Mass Remove' functions.

↓ Read More

تصاویر

gallerygallerygallerygallery

آموزش نصب

                    1- نرم‌افزار را نصب کرده و سپس اجرا کنید.
2- فایل Keygen.exe را از درون پوشه Keygen اجرا کرده و شماره سریالی تولید کنید.
3- نرم‌افزار را با اطلاعات تولید شده توسط Keygen رجیستر کنید.

افزایش فالوئر لایک و کامنت رایگان اینستاگرام برای اندروید

arrow
بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام
adsimage

مرتبط

دانلود AquaSoft Stages بازدید: 131
دانلود IDEA StatiCa بازدید: 123
دانلود Fakin' the Funk? بازدید: 117
دانلود MyDraw بازدید: 109
دانلود Firemin بازدید: 127

اشتراک گذاری با دوستان ...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

64 ÷ = 16

تبلیغات