close
شما اینجا هستید: آموزش > شبکه اجتماعی

افزایش فالوئر لایک و کامنت رایگان اینستاگرام برای اندروید

arrow
بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام
adsimage

لایک اینستاگرامتو منفجر کن!

ما تو این مقاله قصد داریم هم یه اپ خوبو به شما معرفی کنیم و هم یه بحث مختصری داشته باشیم در مورد عملکرد و افزایش لایک اینستاگرام. آخرش چی می‌شه؟ آخرش میشه یه کاربر کار بلد با نگاهی اقتصادی که دیگه می‌تونه بدون خرج پول و با مصرف زمان خیلی کم شمارشگر لایک اینستاگرامشو منفجر کنه!!!

 

اولش بدون مقدمه یه پیشنهاد:
نرم‌افزار آپر اینستاگرام یه نرم‌افزار بسیار متفاوت و چالشی هست برای افزایش محبوبیت شما در اینستاگرام.

این نرم افزار توسط یک تیم خلاق و جوان با عنوان “گروه متخصصان طاهاتِم”  تهیه شده که به کمک اون می‌تونید بصورت کاملا و کاملا رایگان برای حساب اینستاگرام خودتون لایک، فالوور (یا فالوئر) و کامنت تهیه کنید. اونم از افراد واقعی و فارسی زبان.

آپر اینستاگرام - بهترین اینستاگرام شو - افزایش لایک اینستاگرام

چجوری؟

خیلی وقتا میشه که شما تو اینستاگرام دوستاتون رو لایک می‌کنید و براشون کامنت می‌ذارید و حتی فالوشون می‌کنید(!) ولی اونها متقابلا این کارو با شما نمی‌کنند. خب شما برای اینکه بتونید لایکاتونو بالا ببرید مجبور می‌شید افراد بیشتریو فالو کنید و پستای اونهارو لایک کنیدو … تا بلکه اونها هم یاد بگیرند و خجالت بکشند(!!) و بالاخره راضی بشن و به صفحه شماهم سری بزنند و در نتیجه لایک و … بگیرید.

خب این روش یه روش خیلی قدیمی و با راندمان خیلی پایینیه.

 

یه حاشیه‌ای بریم؟

من خیلی وقت‌ها وقتی تو صفحه اصلی اینستام هستم و دارم پستای دوستای مجازیمو مرور می‌کنم، خیلی حواسم هست که کی بیشتر لایک داره و کامنت می‌خوره و خب منم بطور ناخودآگاه یجورایی جذب کسایی می‌شم که کلی کامنت خوردن و…. و یهو خدارو چه دیدی می‌رم و تو بحث اون پست شرکت می‌کنم. پس لایک، کامنت و… بالا خودش یجور جاذبه داره!!!

حاشیه کوتاهی رفتیم پس با اجازتون یه نکتم بگیم؟

میدونید چرا پستایی که از یه حدی بیشتر لایک شدن یهویی تو لایک گرفتن شتاب میگیرن؟!!! یعنی چی؟ مثلا فرض کنید پست‌های شما بطور متوسط ۱۰۰ لایک میگیرند ولی یه پستتون به هر دلیلی ۵۰۰ تا لایک گرفته!! چجوری این افرادی که دوستتونم نبودن این پستمو پیدا کردن و…؟

جواب سادس! اینستاگرام دقیقا از یک ساختار هرمی پیروی می‌کنه. تو خیلی چیزها! ولی از همه مهم تر تو پیشنهاد و نمایش پستاس! چجوری؟

وقتی من یک پست رو لایک می‌کنم اینستا اونو (تو اکسپلور) به چندتا از دوستام نشون میده و اگر دوستام هم لایک کردن این زیر شاخه‌ها ادامه پیدا می‌کنه و یهو اون پست تو فضای نت می‌ترکونه!  پس اگر من بتونم لایک ۱۰۰ نفرو جذب کنم پستمو آماده کردم برای ۲۰۰ یا شاید ۱۰ هزار لایک بیشتر!

 

ساختار هرمی اینستاگرام - افزایش لایک اینستاگرام

خب اگر اصل موضوعو یادتون نرفته برگردیم به اصل داستان!

قرار شد تو اینستا بترکونیم دیگه؟

تو آپر اینستاگرام می‌تونی به راحتی هر پستیو که دوست داری لایک کنی و به ازاش سکه دریافت کنی!! بعد به راحتی با همون سکه‌هات برای پستت سفارش لایک ثبت کنی و صبر کنی تا دیگران درست مثل تو پستاتو لایک کنند (تا سکه دریافت کنند) اینجوری دیگه تو مطمئنی که:

۱- اگر کسیو لایک کردی حتما یکی دیگه هست که تورو لایک می‌کنه!

۲- لازم نیست برای چنتا لایک هعی الکی افراد زیادیو فالو کنی!

۳- وقت کمتری ازت میگیره مخصوصا اینکه با آپر اینستاگرام لازم نیست دونه به دونه پستای دیگرانو لایک کنی و می‌تونی بصورت اتوماتیک بذاری تا خود اپ برات اونارو لایک کنه و سکه جمع کنی!

۴- تو مصرف هزینه و اینترنتتم به شدت صرفه جوئی میشه!!

۵- افزایش لایک اینستاگرام ! 🙂

 

خب این متنو خوندید؟ حالا وقتشه که برای شما یه کد هدیه از این نرم افزار محبوبم بدیم! (از سری کد هدیه مخفی آپر اینستاگرام) اگر نرم‌افزارو تا حالا تهیه نکردید که از اینجا دانلود کنید و اگرم که تهیه کردید و از قبل داشتید اینم یک کد هدیه ناقابل از طرف ما “app30t_297” ❤

افزایش فالوئر لایک و کامنت رایگان اینستاگرام برای اندروید

arrow
بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام
adsimage

مرتبط

فرار از بلاک اینستاگرام بازدید: 1,394
تکنیک افزایش فالوور اینستاگرام بازدید: 455

اشتراک گذاری با دوستان ...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

3 × 2 =