close
شما اینجا هستید: آموزش > شبکه اجتماعی

افزایش فالوئر لایک و کامنت رایگان اینستاگرام برای اندروید

arrow
بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام
adsimage

تکنیک افزایش فالوور اینستاگرام

این روزها اینستاگرام در ایران از شبکه‌های اجتماعی بسیار پر‌طرفدار و رایج است. جایی که کاربران می‌توانند همدیگر را ملاقات کنند و از تجربیات یکدیگر استفاده کنند و یا تجربیات و خاطرات خود را در قالب یک عکس یا فیلم و… (هیچ چیز دیگر!!) با یکدیگر در میان بگذارند.

اخیراً میلیون‌ها کاربر به اینستاگرام افزوده شده‌اند تا جایی که در آمارهای منتشر شده اخیر اینستاگرام در صدر شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است.

 

چگونه در اینستاگرام دنبال کنندگان یا Follower هایمان را افزایش دهیم؟

در اینترنت مقالات و آموزش‌های بسیاری در این رابطه وجود دارد. برنامه‌ها و تکنیک‌های بسیاری نیز در این زمینه به کار گرفته می‌شوند که برای شرکت‌ها و اشخاصی که دنبال پیشرفت در شبکه‌های اجتماعی هستند حائز اهمیت است. ما می‌خواهیم در این مقاله به ۲۱ نکته اساسی در این رابطه بپردازیم:

۱٫ یک کاربر فعال (Active) باشید:
اگر می‌خواهید فالوور (فالوئر – Follower) هایتان را افزایش دهید می‌بایست به صورت مداوم در اینستاگرام پست بگذارید به خصوص در ساعت‌های ازدحام تا بیشتر دیده شوید. کاربران فعال حداقل روزانه ۳ مطلب در این نتورک اجتماعی منتشر می‌کنند.

۲٫ دکمه‌های شبکه اجتماعی را در بلاگ یا سایت خود قرار دهید:
شما باید در موقعیت‌های استراتژیک دکمه‌های شبکه اجتماعی را در بلاگ خود قرار دهید که بهترین جایگاه آن در پائین مقاله است.

۳٫ در وب سایت خود یک بنر (و یا لوگو) از اینستاگرام اضافه کنید:
در یک نقطه پر بیننده از وب سایت خود، بنری با عنوان ” مرا Follow کنید – مرا دنبال کنید ” یا چیزی شبیه به این قرار دهید. به خصوص در صفحه مخاطبین خود این کار را انجام دهید.

۴٫ حساب کاربری اینستاگرام خود را در ایمیل‌هایتان قرار دهید:
این کار سبب تشویق مردم برای Follow کردن شما می‌شود. این مسئله در روابط کاری و تجاری شما نیز تأثیر مثبت دارد.

۵٫ در کارت تجاری خود اسم کاربری اینستاگرام خود را اضافه کنید:
این عمل سبب می‌شود تا نام کاربری اینستاگرام شما در جاهای بیشتری دیده شده و در نتیجه تعداد Follower‌های شما افزایش یابد.

 

۶٫ از هشتگ (#) استفاده کنید:
اکثر کسانی که در اینستاگرام پست می‌گذارند، از هشتگ برای پست‌هایشان استفاده می‌کنند. این کار باعث می‌شود افراد بیشتری پست‌های شما را ببینند. (کمک به سرچ بهتر مطالب شما و انتشار در اکسپلور اینستاگرام)

۷٫ دوستان خود را در عکس‌ها تگ کنید:
زمانی که شما دوستان خود را در عکس‌ها تگ می‌کنید، در اصل شما این عکس را به پروفایل آن‌ها نیز اضافه می‌کنید و در بخش عکس‌های تگ شده آن‌ها قرار می‌دهید. این باعث می‌شود دوستان آن‌ها نیز عکسی که منتشر کرده‌اید را ببینند و همین موضوع باعث افزایش دنبال کنندگان شما شود.

۸٫ با مردم در ارتباط باشید:
اگر می‌خواهید معروف شوید در هر شبکه اجتماعی که فکر می‌کنید باید با مردم در ارتباط باشید و با آن‌ها وارد مشورت، بحث و گفتگو شوید و از این طریق اکانت‌های خود را تبلیغ کنید. بهترین روش در اینستاگرام شرکت در بحث‌های نظرات صفحات پربازدید است.

۹٫ بیوگرافی خود مثل عکس پروفایل و … را به روز کنید:
اطلاعات و بیوگرافی‌های لازم و ضروری را به پروفایل خود اضافه کنید و حتماً اطلاعات تماس خود، وب سایت و ایمیل خود را نیز در بخش بیوگرافی قرار دهید.

 

۱۰٫ افرادی را دنبال کنید که با شما وجه مشترک دارند:
با جستجوی هشتگ‌های مرتبط با خودتان افرادی که با شما وجه مشترک دارند را دنبال کنید تا دنبال کنندگان آن‌ها نیز بتوانند شما را راحت تر پیدا کنند.

۱۱٫ عکس‌های باکیفیت بفرستید:
به اشتراک گذاری محتویات باکیفیت و پیام‌ها، تأثیر مثبتی روی افزایش تعداد دنبال کنندگان می‌گذارد.

۱۲٫ در رخدادهای عمومی شرکت کنید
یکی از نکاتی که همیشه مخاطبین را به سمت شما جلب می‌کند، توجه به مراسم‌ها و رخدادهای عمومی است که این موضوع در ایران نیز بسیار بازدهی بالایی دارد. شما با تبریک گفتن عید و یا انتشار یک مطلب مربوط به رخدادهای عمومی می‌توانید ارتباط بسیار مناسبی با دنبال کنندگان خودتان برقرار کنید.

۱۳٫ ویدئو را فراموش نکنید:
یک قابلیت مهم در اینستاگرام ویدئوهای ۱۵ ثانیه‌ای است که به شما این فرصت را می‌دهد تا در کمتر از ۱۵ ثانیه آنچه می‌خواهید به دیگران انتقال دهید. انتشار ویدئو در پروفایل شما کمک می‌کند تا پروفایل اینستاگرام شما زنده به نظر برسد و صرفاً عکس‌های ثابت و بدون صدا در آن دیده نشود.

۱۴٫ در نتورک خود رقابت ایجاد کنید:
نتایج نشان می‌دهد تشویق کاربران به شرکت در رقابت‌ها، بحث‌ها و حتی مسابقات نتیجه بسیار مورد قبولی در پی خواهد داشت. انجام اینگونه مسائل در یک نتورک اجتماعی می‌تواند به محبوب تر شدن برند و افزایش Follower و ترافیک برای سایت منجر شود.

۱۵٫ پروفایل فیسبوک خود را به اینستاگرام متصل کنید:
روش بسیار آسانی برای اتصال فیسبوک به اینستاگرام وجود دارند. در این روش، به آسانی می‌توانید پیام‌ها و پست‌های مشابه را بین تمام افرادی که با آن‌ها در ارتباط هستید به اشتراک بگذارید و این پیام‌ها و پست‌ها را در شبکه‌های اجتماعی مختلف منتشر کرده و در نتیجه ارتباطات خود را گسترش دهید.

 

۱۶٫ از پروفایل اینستاگرام در زمان نظر دهی در بلاگ‌ها استفاده کنید:
وقتی در یک بلاگ در حال درج نظر می‌باشید، این ایده مناسبی است که پروفایل اینستاگرام خود را به شکل یک لینک در محتوای متن نظر خود اضافه کنید. این مورد باعث می‌شود تا با نویسندگان وب سایت‌ها یا بلاگ‌ها ارتباط برقرار کرده و آن‌ها را برای دنبال کردن شما تشویق کنید.

۱۷٫ از افرادی که به شما کمک کرده‌اند یاد کرده و از آن‌ها تشکر کنید:
وقتی مردم پیام‌های شما را Like می‌کنند، یا از شما در نظرات تشکر می‌کنند و یا حتی اسم و نام کاربری شما را منتشر می‌کنند، شما هم باید همین کارها را در قبال آن‌ها انجام دهید. با این کار نه تنها یک حرکت دوستانه و همه پسند کرده‌اید، بلکه باعث می‌شوید تا اینگونه افراد بیش از پیش شما را پشتیبانی کرده و دوباره دست به چنین کارهایی بزنند.

۱۸٫ از مطالب بی محتوا و اسپم دوری کنید، صادق و شفاف باشید:
اگر از روش‌های اسپم برای جذب دنبال کننده استفاده کنید، به زودی آن‌ها شما را UnFollow کرده و احتمالاً به دوستانشان نیز این را پیشنهاد می‌کنند. این حرکت به‌شدت در شهرت و محبوبیت شما تأثیر منفی می‌گذارد. این را به خاطر داشته باشید که صادقانه رفتار کردن و شفاف بودن به شما کمک می‌کند تا نه تنها دنبال کنندگان بیشتری داشته باشید، بلکه از خودتان نام مناسبی به جای بگذارید.

۱۹٫ یک لیست از مطالب مفید تهیه کنید:
همانطور که در یکی از موارد بالا گفتیم، تهیه کردن و ارسال پیام‌های باکیفیت حائز اهمیت است. با توجه به اینکه شما نمی‌توانید تمام ۲۴ ساعت روز و تمام ۷ روز هفته را در اینستاگرام باشید، یا اینکه گاهی اوقات چیز باکیفیت و مورد قبولی برای ارسال ندارید، می‌توانید یک لیست از موضوعات جذاب تهیه کرده و هر از گاهی در اینجور شرایط آن‌ها را منتشر کنید. این موضوعات جذاب می‌تواند اخبار، آموزش و یا مقاله‌های مختلف باشد.

۲۰٫ پیشنهادهای ویژه‌ای صرفاً برای دنبال کنندگان اینستاگرام داشته باشید:
شرکت‌های بزرگی مانند کوکاکولا یا ردبول و حتی دیجی کالا در ایران برای دنبال کنندگان خودشان در اینستاگرام پیشنهای‌های ویژه‌ای ارائه می‌دهند.
مثلاً با ارائه تخفیف‌های ویژه صرفاً در اینستاگرام یا راه اندازی مسابقات در صفحه خودتان می‌توانید اینستاگرام خودتان را از وب سایتتان مجزا کنید تا دیگران را ترغیب به دنبال کردن اینستاگرام خود به صورت مجزا نیز بکنید.

 

 

۲۱٫ از نرم‌افزارهای معتبر افزایش فالوور استفاده کنید:

این روزها تعداد نرم‌افزارهای اینچنین بسیار افزایش یافته اما متاسفانه بسیاری از آن‌ها نرم‌افزارهای مخرب و جاسوسی هستند. این نرم‌افزارها با ذخیره سازی پسورد شما در موقع حساس حساب شمارا مورد تهاجم قرار داده و بعضا برای بازگرداندن اطلاعات شما از صاحبان صفحات اخاضی میکنند. همچنین مشکل دیگری نیز وجود دارد و آن نیز اضافه کردن فالوورهای فیک (غییر حقیقی) و یا همان بات‌ها هستند که این کار بعد از مدتی باعث محدود شدن صفحات شما می‌شود. اما در این میان نرم‌افزارهای استاندارد هم وجود دارند، از جمله این نرم‌افزارهای رسمی می‌توان به آپر اینستاگرام اشاره کرد که برای آشنایی بیشتر با آپر اینستاگرام پیشنهاد می‌کنیم این نوشته را مطالعه و از آنجا این نرم‌افزار محبوب را دانلود نمایید.

 

افزایش فالوئر لایک و کامنت رایگان اینستاگرام برای اندروید

arrow
بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام
adsimage

مرتبط

فرار از بلاک اینستاگرام بازدید: 1,785
لایک اینستاگرامتو منفجر کن! بازدید: 533

اشتراک گذاری با دوستان ...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

54 ÷ = 9