close

افزایش فالوئر لایک و کامنت رایگان اینستاگرام برای اندروید

arrow
بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام
adsimage

تحلیل و برسی

JetBrains WebStorm v2017.3.5 Build 173.4674

نرم افزار محیط برنامه نویسی جاوا اسکریپت

بروز شده در ۱۶ اسفند‌ماه ۱۳۹۶
reviewimg

جاوااسکریپت زبان برنامه نویسی اسکریپت مبتنی بر اشیاء است که توسط NetScape تولید شده‌است. این زبان، یک زبان شیءگرا است که بر اساس استاندارد ECMA-262 Edition 3 نوشته شده‌است. علیرغم اشتباه عمومی، زبان جاوااسکریپت با زبان جاوا ارتباطی ندارد، در صورتی که چه ساختار این زبان به سی پلاس پلاس (++C) و جاوا شباهت دارد؛ که این امر برای یادگیری آسان در نظر گرفته شده‌ است. از همین رو دستور‌های متداول مانند if, for, try..catch ,”while” و… در این زبان هم یافت می‌گردند. این زبان می‌تواند هم به صورت ساخت یافته و هم به صورت شی گرا مورد استفاده قرار گیرد. در این زبان اشیاء با اضافه شدن متد‌ها و خصوصیات پویا به اشیاء خالی ساخته می‌شوند، بر خلاف جاوا. بعد از ساخته شدن یک شی به روش فوق، این شی می‌تواند به عنوان نمونه‌ای برای ساخته شدن اشیاء مشابه مورد استفاده قرار گیرد.
WebStorm نرم‌افزار ی هوشمند و قدرتمند برای توسعه کد‌های جاوااسکریپت با Node.js است. با بهره گیری از این نرم‌افزار می‌توانید انواع کد‌های جاوا اسکریپت را به صورت هوشمند در سمت سرور و کلاینت تولید نمایید، عیب یابی کنید و به آسانی عملیات جستجو، دوباره نویسی و … را بر روی کد هایتان اعمال نمایید. این نرم‌افزار در بالاترین سطح از زبان‌های JavaScript ،Node.js ،HTML و CSS پشتیبانی می‌کند و با فریم ورک‌های AngularJS ،React ،Meteor و … به مناسبی سازگار و یکپارچه است.

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار WebStorm:
– دارای محیط هوشمند برای توسعه کد‌های جاوااسکریپت
– استفاده از Node.js برای کد نویسی
– پشتیبانی از زبان‌های JavaScript ،Node.js ،HTML و CSS
– رابط کاربری جذاب با منو‌های ساده و کاربردی
– پشتیبانی از فریم ورک‌های AngularJS ،React ،Meteor و …
– سرعت و دقت بالا در توسعه و عیب یابی کد ها
– اشکال زدایی، ردیابی و آزمایش کد ها
– امکان توسعه کد‌ها در سمت کلاینت و سرور
– امکان انجام عملیات دیباگ، جستجو و … بر روی کد ها
– و …

 

 

۶۱۱۲۴۰۱۱

مطالعه بیشتر ↓

توضیحات انگلیسی

WebStorm is a powerful IDE, perfectly equipped for complex client-side development and server-side development with Node.js.

Intelligent Coding Assistance
WebStorm helps you write code better thanks to the smart code completion, on-the-fly error detection, powerful navigation and refactoring!

Support for the Latest Technologies
The IDE provides first-class support for JavaScript, Node.js, HTML and CSS, as well as their modern successors. Supported frameworks include AngularJS, React, Meteor and more.
Version Control System
A unified UI for working with Git, SVN, Mercurial or other VCS is a real timesaver.

Seamless Tool Integration
Thanks to integration with tools like Grunt task runner, linters, npm, you can minimize the use of the command line. But any time you need Terminal, it's also available as an IDE tool window.

Debugging, Tracing and Testing
Use a powerful debugger for JavaScript and Node.js. Efficiently trace and profile your code with spy-js. Run unit tests with Karma or Mocha. All of that right in the IDE!

↓ Read More

تصاویر

gallerygallerygallerygallery

سیستم مورد نیاز

          
          - Microsoft Windows 8/7/Vista/2003/XP (incl.64-bit)
- Intel Pentium III/800 MHz or higher (or compatible)
- 512 MB free RAM minimum
- 1 GB RAM recommended
- 1024x768 minimum screen resolution

آموزش نصب

          1- اول نرم‌افزار
 را نصب کنید.
2- فایل Patch.jar را در یک پوشه‌ی دلخواه (ترجیحا محل نصب برنامه) کپی کنید. مثلا در آدرس زیر:
C:\Program Files (x86)\JetBrains\Webstorm 2017.3\bin
3- در پوشه‌ی bin محل نصب برنامه، فایل با پسوند vmoptions. را بیابید. در حالی که دو فایل با این پسوند وجود دارند، فایل مناسب با معماری مورد نظر خود (64 یا 32 بیت) را انتخاب کنید و آن را با Notepad باز کنید.
4- در یک خط جدا در آخر فایل، خط زیر را قرار دهید و آدرس Patch.jar در هارد خود را قرار دهید:
-javaagent:C:\Program Files (x86)\JetBrains\Webstorm 2017.3\bin\Patch.jar
5- برنامه را باز کرده و با هر متنی آن را فعال سازی کنید.
توجه : فایل‌های اجرایی این برنامه برای نسخه‌های 32 و 64 بیتی با فایل vmoptions‌های جدا از هم کار می‌کنند و میانبر ایجاد شده توسط Setup در تمامی دسکتاپ‌ها به نسخه‌ی 32 بیتی اشاره می‌کند. بنابراین یا هر دو فایل vmoptions را ویرایش کنید یا میانبر را به نسخه‌ی 64 بیتی اشاره دهید، در غیر این صورت اجرای برنامه از میانبر باعث شد که کرک اعمال نشود.
توجه : از بیلد‌های سری 143 به بعد، جت برینز سیستم مدیریت لیسانس تازه‌ای را در محصولات خود معرفی کرده که در هر بار آپدیت ممکن است کرک برنامه از کار بیفتد. لذا از آپدیت برنامه به طور مستقیم خودداری کنید.

افزایش فالوئر لایک و کامنت رایگان اینستاگرام برای اندروید

arrow
بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام بی‌نهایت لایک، کامنت و فالوئر اینستاگرامی حقیقی و ایرانی در یک نرم افزار رایگان بهینه و استاندارد برپایه api های رسمی اینستاگرام
adsimage

مرتبط

دانلود AquaSoft Stages بازدید: 127
دانلود IDEA StatiCa بازدید: 116
دانلود Fakin' the Funk? بازدید: 110
دانلود MyDraw بازدید: 102
دانلود Firemin بازدید: 123

اشتراک گذاری با دوستان ...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

9 × = 90

تبلیغات